Верувале или не, постои комплет тркала кои чинат „суво злато“!

ОБЈАВЕНО НА:

Можеби ви делува неверојатно, но постои комплет на тркала кои чинат суво злато. И тоа може да се каже во буквална смисла.

Се работи за концептна студија за идеи на „ABT Aerorad“ која доаѓа во сериско производство, но во многу мала серија. Компанијата за тјунирање ABT Sportsline понуди посебни 21 инчни тркала со бандажи во боја „Racing Gold“.

Сопствениците на автомобилите Audi сосема сигурно се задоволни со овој модел, но иако изгледаа преубаво не се за секого. Чинат суво злато. Значи цел комплет на овие бандажи чини 11.690 евра.

Ако и понатаму сте заинтересирани за овие тркала тогаш можете да се јавите во централата на АВТ во Кемптен.

 

Следете не и на:

24AUTO NETWORK