Галерија од инцидентот на кружната трка „Скопје 2017“ (Фото)

ОБЈАВЕНО НА:

Први ексклузивни фотографии од инцидентот на кружната трка „Скопје 2017“.
Во инцидентот е повреден организаторот на трката Александар Димушевски и возачот Урош Бркиќ. И двајцата се пренесени со амбулантно возило во болница.

Фото-галерија:

Следете не и на:
[Fancy_Facebook_Comments]

24AUTO NETWORK