Не е за секого Lamborghini автомобил (ВИДЕО)

ОБЈАВЕНО НА:

Не секогаш може парите да ги исполнат вашите желби. Тоа можеби најдобро го знае еден бизнисмен од Јужна Африка кои иако нарачал Lamborghini автомобил сепак не може да ужива во него.

Причината за тоа е неговата килажа и конструкцијата односно димензионалноста на автомобилот Lamborghini Murcielago.

Хит видеото во кое се гледа како овој сопственик се мачи да излезе од овој супер спортски автомобил можете да го погледнете во продолжение.

Следете не и на:
[Fancy_Facebook_Comments]

24AUTO NETWORK