Секвенци од филмот што се снимаше на скопската обиколница

ОБЈАВЕНО НА:

Лани скопската обиколница и дел од автопатот кај неготино беа затворени за потребите на францускиот филм „Семејство без сопирачки“ (А fond).
Во снимањето на филмот учествуваа 280 македонски возачи, а сите возила што учествуваа беа донесени во Македонија.
При прегледување на овој трејлер сигурно ќе препознаете и делови од автопатот во Македонија…

Преку 280 Македонски возачи учествуваа во снимањето на лудориите во овој филм ! Погледајте го СЕМЕЈСТВО БЕЗ СОПИРАЧКИ во кината од 12.01!

Публикувахте от 2i Film в 11 януари 2017 г.

Следете не и на:

24AUTO NETWORK