Со Оpel и Аутомакедонија нема зима – бидете и вие подготвени

ОБЈАВЕНО НА:

Ако сте решиле да си купите автомобил тогаш можеби изборот на Opel може да ви донесе и дополнителни погодности. Во Аутомакедонија веќе имаат подготвено акција со која не само што ќе добиете ново возило туку и дополнителен пакет.

Со акцијата на Аутомакедонија добивате
💰 Гратис 4 зимски гуми;
💰 Гратис пакет 5 годишна Opel Flex Care гаранција
💰 Гратис каско за првата година;
💰 Плаќање на рати до 84 месеци, со камата од 4,5%!

Зимската акција што трае до 15 ноември се однесува за моделите Astra Sedan, Astra K и Crossland X.

 

Соопштение на Аутомакедонија

 

Следете не и на:
[Fancy_Facebook_Comments]

24AUTO NETWORK