Volkswagen количката за бебиња ќе се продава за 1100 евра

ОБЈАВЕНО НА:

Летово на европските пазари стигнува детската количка со брендот на Volkswagen GTI. Дека идните родители не штедат кога станува збор за комфорот на бебето, доказ е и оваа количка, која ќе чини 1100 евра.

Детската количка веќе се продава во Јапонија.  Производител на количката е германската компанија Knorr Baby, додека за изгледот се погрижија дизајнерите на Volkswagen.

Следете не и на:
[Fancy_Facebook_Comments]

24AUTO NETWORK