Со бензин си го переше автомобилот (ВИДЕО)

ОБЈАВЕНО НА:

Бизарно видео ни доаѓа од Далас, САД. Станува збор за средновечен маж кој на бензинска станица во Далас по точењето на гориво во автомобилот ја испрал вратата – со бензин.

Луѓето затекнати на лице место останаа збунети од овој потег на возачот, но и покрај тоа, некои од нив успеаја да го снимат овој настан.

“Замислете и да е пушач” стои во коментарот на видеото објавено на YouTube, а истото можете да го погледнете во продолжение.

 

Следете не и на:
[Fancy_Facebook_Comments]

24AUTO NETWORK