Саемска понуда за Opel Mokka и Insignia

ОБЈАВЕНО НА:

Саемска понуда по неверојатна цена за Mokka X и Insignia е достапна во ограничени количини во салоните на Opel во Македонија сѐ до 31 март 2018 година. Со голема заштеда, специјално направените понуди на Opel даваат можност за избор на автомобил со иновативна технологија, инспиративен дизјан и одлична динамика на управување.

Врвната внатрешна обработка во Mokka X обезбедува рафинирана околина и иновативни опции од премиум класата. Поголемото растојание од тлото и големите тркла од лесн алегура најдобро сведочат за вистинскиот теренец, а за чувството на бескрајно пространство во внатрешноста придонесува и големиот прозор на покривот кој е како опција. Задните седишта се деливи во размер 60/40, а се вртат и склопуваат со што багажникот се зголемува до максимални 1.372 литри максимална запремнина.

Елегантна однадвор, луксузна внатре, новата Opek Insignia GS е лидер во категоријата благодарение на единствената палета на најсовремени иновации и луксузни елементи од премиум класата. Opel Insignia GS поседува спортска елеганција н аголемо купе, а нејзината во целост нова архитектура ја прави бескомпромисно пространа и вистински забавна за возење. Покрај тоа, нуди безбедност и комфор за пример, како и што доликува на една перјаница. Не само што импресионира со својоата надворешна линија која го одзема здивот, Insignina GS во исто време нуди и најширока палета на интелегентна технологија.

Со специјалната понуда која е достапна до 31 март, со одлични цени, купувачите можат да с еуверат и во врвната удобност и совршена технологија што ги одликува сите автомобили на Opel.

За повеќе информации контактирајте ги овластените продажни-сервисни центри на Opel.

https://www.opel.mk/tools/opel-locirajte-pretstavnik.html

ПР соопштение на Опел

 

Следете не и на:
[Fancy_Facebook_Comments]

24AUTO NETWORK