Како измамена жена му се одмазди на неверниот сопруг (ВИДЕО)

ОБЈАВЕНО НА:

Непозната жена одлучи да му се одмазди на својот неверен сопруг. Таа на „црвено-црното“ Bugatti Chiron со црн спреј напиша „Cheater“ (измамник), а покрај тоа направи и дупка на шофершајбната со потпетица од своите чевли.

Хиперавтомобилот кој чини 2.400.000 евра на тој начин беше вандализиран.

Ова видео се појави на денот на жената, а авторот веројатно решил да им даде предупредување на другите сопственици на вакви автомобили да внимаваат што прават бидејќи може да ги снајде слично.

Следете не и на:

24AUTO NETWORK