Луди америкаци: Го привеле поради секс со автомобил!

ОБЈАВЕНО НА:

Не станува за печатна грешка. Не се работи за секс во автомобил, туку со автомобил. Полицијата привела 24 годишен маж од Канзас кој би неутрализиран со користење на електричен шок. Според The Topeka Capital-Journal, човекот не одговорил на полициските наредби и бил застрелан со електричен шок.

“Бевме повикани по пријава за гол човек кој лежеше под автомобил”, изјавил Скот Пауел од полициската станица Њутн. “Го затекнавме како го пика пенис во ауспухот. Продолжи да има секс со цефката и во наше присуство и моравме да го неутрализира”.

Љубовникот бил однесена во болница, каде што лекарите констатирале 3,5 промили алкохол во крвта. Судејќи според несоодветното однесување на човекот, полицијата верува дека користела дрога. Ќе му се суди за непристојно однесување и разврат во јавноста.

Следете не и на:

24AUTO NETWORK