Календар што треба да го имате во секоја гаража (Фото)

ОБЈАВЕНО НА:

Креаторите на легендарниот календар на „Мис Тјунинг“ го претставија ново издание за 2018 година. Главниот лик на страниците на календарот следната година ќе биде 21 годишната Германка Бруксал Ванеса Шмит.

Сега, уќивајте во фотографиите и надевајте се дека можеби печатеното издание ќе ви „падне во раце“. Фотографиите од календарот на Мис Тјунинг за 2018 година направен во Италија.

Фото галерија

Следете не и на:

24AUTO NETWORK