Девојка ја заглави главата во ауспух (ВИДЕО)

ОБЈАВЕНО НА:

Фестивалот на кантри музика во Минесота остана во сенка на случката со девојка која ја стави својата глава во ауспухот на Chevrolet Silverado и таму ја заглави.

Под дејство на алкохол Кејтлин Сторм минала 45 минути во издувниот систем на пикапот пред да пристигнат пожарникари кои го исекле ауспухот за да ја извадат главата на заглавената девојка.

Полицијата во овој дел од САД вели дека девојката немала доволно години за да може да употребува алкохол. Воедно постојат сомнежи дека била под дејство и на други супстанции, но за цела среќа овој инцидент завршил без повреда.

How much alcohol does it take to get your head stuck in a diesel pickups exhaust tip?It is NOT my video! You media/press are like vultures! Stop asking me for permission to use it. I just delete everyone that ask's. Do some research and find who owns the video.

Публикувахте от Billy Little в 9 юни 2018 г.

Следете не и на:

24AUTO NETWORK