Нов трејлер за Џејмс Бонд: На што се изложени Aston Martin и Land Rover (Видео)

ОБЈАВЕНО НА:

Во ноември треба да се појави конечно новиот филм за познатиот таен агент Џејмс Бонс, а во него секогаш има интересни возила. Премиерата беше одложена поради коронавирусот. Филмот наречен „No Time to Die” повторно покажува во какви ситуации се впушта тајниот агент со цел да ги спаси оние што се заробени од „мрачните сили“.

За да се загрее атмосферата повторно во јавност с епојавува трејлер за филмот, сега малку подолг каде се гледаат дел од спектакуларните сцени, атрактивните егзибиции и моменти кога каскадерите се впуштаат во многу опасни сцени.

И се разбира сето тоа е подржано со возила. Aston Martin Valhailla, потоа DBS Superleggeru и Aston Martin V8. Ќе може да се види и Maserati Quattroporte и секако неизбежните Land Rover Defender.

Погледнете го трејлерот и почекајте до ноември кога почнува прикажувањето. Секако Џејмс Бонд би требало да победи…

 

Следете не и на:

24AUTO NETWORK