Идиот на неделата – го уништил својот Mustang на празен паркинг (ВИДЕО)

ОБЈАВЕНО НА:

На YouTube каналот е објавено видео од САД во кое сопственик на Ford Mustang го уништува своето возило. И немаше да има ништо чудно и ексклузивно во ова доколку тоа не го направеше на буквално празен паркинг.

“Еве зошто возачите на Mustang имаат лоша репутација. Излегов со девојката на еден од моите омилени паркинзи, а потоа се појави момче со Mustang 5.0 и реши да направи дрифтови” стои во описот на видеото.

Погледнете го видеото, па можете и да гласате – Кој е виновен?

Мустанг удирање на паркинг

На празен паркинг да го уништиш овој Mustang, треба да си навистина….Дали е до возачот или до возилото?Што мислите вие?

Публикувахте от 24auto.mk в Събота, 19 септември 2020 г.

 

Следете не и на:

24AUTO NETWORK