Воделе љубов додека возеле стотка на час (ВИДЕО)

ОБЈАВЕНО НА:

Двојка од Аргентина беше фатена за време на секс на автопатот меѓу Буенос Аирес и границата со Боливија.
Како што може да се забележи на видео снимката заљубените се движат со брзина која е поголема од 100 километри на час, а тоа уште повеќе ја зголемило страста.

При таква брзина навистина е чудно како возачот, кој уживаше и во сексот и во возењето, успеа да забележи дека некој ги снима од автомобил кој поминуваше до нивниот. Притоа дури и му го покажа средниот прст.

Следете не и на:

24AUTO NETWORK