Фотошоп и сѐ е можно! (Фотогалерија)

ОБЈАВЕНО НА:

Човечката имагинација е многу голема и кога умот е во добар „муд“ тогаш сѐ може да излезе како идеја. Така и овој Русин се сетил во фотошоп да направи како би изгледале одредени модели со намалени тркала.

Некои изгледаат смешно, а некои модели можеби со малку подобрувања и би „поминале“. Но, најважно е смеата и што сѐ нема да му текне на човечкиот ум.

Се смета дека одличниот изглед на тркалата, особено на тркалата, му додава на секој автомобил 50 отсто свежина на општиот изглед. Знаејќи го тоа, се прават специјални верзии, и сите производители на автомобили се обидуваат да инсталираат на нив големи и „убави“ тркала. Но, што ако, некаде во паралелниот универзум, вкусовите на нашите близнаци се спротивни и не им се допаѓаат 20-инчи, туку тркалата од количката во супермаркет?

 

Следете не и на:

24AUTO NETWORK